|
Галузь знань: 07 Управління та адміністрування
Спеціальність: 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
Освітньо-професійна програма "Фінанси і кредит"
кваліфікація: фахівець в галузі фінансів і торгівлі
Форма навчання: денна, заочна
Що таке фінанси? Чим займаються фінансисти? Де працюють фінансисти? Посади, які можуть займати наші випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Кваліфікація, яку отримують наші випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Дисципліни, які вивчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Викладачі циклової комісії фінансів, банківської справи, страхування та маркетингу. Матеріальне забезпечення процесу навчання. Умови вступу на спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»
Що таке фінанси? • це просто гроші - дасть відповідь людина, яка одержує ці самі фінанси у вигляді заробітної плати щомісяця • це складна наука - зітхне вчений; • це бюджет мого підприємства - дасть відповідь головний бухгалтер. Сьогодні під терміном «фінанси» розуміють велику галузь, до складу якої входять різноманітні відносини економічного чи іншого характеру, що мають свій вираз у грошовому еквіваленті. Фінансові відносини - це: • сплата податків чи складання бюджету на майбутній рік, • кредитування банком фізичної особи чи процес купівлі-продажу в продуктовому магазині.
Вгору
Чим займаються фінансисти? Особливість діяльності фінансиста - бути завжди і всюди потрібним, бути в центрі усіх важливих подій свого підприємства:
- Потрібно чітко уявляти: як працює Ваш бізнес, де можна знайти резерви зниження затрат та як раціональніше використовувати робочу силу.
- Спеціаліст із фінансів повинен грамотно орієнтуватися не тільки в економічному, але й в податковому та цивільному законодавстві.
- Це гарний керівник, який розуміє, що персонал повинен бути організований та стимульований відповідно результатів своєї праці.
- Це людина, яка чітко ставить задачі перед виконавцями та визначає сфери відповідальності.
Вгору
Де працюють фінансисти? Фінансисти придатні для професійної діяльності у фінансово-кредитній системі з обслуговування юридичних та фізичних осіб у сфері грошового ринку. Вони можуть працювати в пенсійних фондах, страхових фондах, кредитних спілках, розрахункових центрах, управліннях інкасації, комерційних банках.
Вгору
Посади, які можуть займати наші випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»
- Бухгалтер - Економіст - Ревізор - Касир - Державний податковий інспектор - Операціоніст з фінансів - Кредитний інспектор - Старший контролер-оператор - Старший контролер-касир - Офіс-менеджер - Аудитор - Страховий агент
Вгору
Кваліфікація, яку отримують наші випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Випускникам після закінчення навчання присвоюється кваліфікація: «Молодший фахівець в галузі фінансів і торгівлі (інспектор кредитний)» Випускники мають можливість продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації (3 курс денна або заочна форма навчання), без сертифікатів ЗНО.
Вгору
Дисципліни, які вивчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Для студентів, які навчаються за спеціальністю «Фінанси і кредит», викладаються дисципліни циклу математичної та природничо-наукової підготовки та циклу професійно-практичної підготовки, серед яких:
- Банківські операції; - Податкова система; - Фінанси; - Гроші та кредит; - Бюджетна система; - Казначейська справа; - Бухгалтерський облік та звітність комерційних банків; - Страхові послуги; - Інформаційні системи і технології у фінансово-кредитних установах; - Фінансовий менеджмент; - Контроль і ревізія; - Фінансова діяльність суб'єктів господарювання; - Вступ до спеціальності; - Політична економія; - Фінанси підприємств; - Економічний аналіз; - Економіка підприємства; - Статистика; - Бухгалтерський облік. ПриватБанк розробив унікальну систему проходження практики для студентів, - Онлайн-практику! Студент може пройти практику з будь-якого місця, де є Інтернет, і в будь-який зручний для нього час. Потрібно просто зареєструватися на сайті www.practice.pb.ua Особливість Онлайн-практики в тому, що в процесі вивчення банківських технологій студент має можливість заробляти гроші.
Вгору |
|