Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 24 листопада 2017

Наші переможці регіональних конкурсів з української мови:

 

 Сердюк Анастасія Євгеніївна Міжнародний конкурс ім.П.Яцика (І рівень)   Ф-17/9
 Лисьонкова Юлія Вікторівна Міжнародний конкурс ім.П.Яцика (ІІ рівень)  Ф-16/9
 Копиленко Рада Василівна Всеукраїнська олімпіада з української мови  ІПЗ-16/9
 Плахота Єлизавета Сергіївна Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка  Ф-16/9

 

 Переможці регіональних конкурсів з української мови

 

 

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 24 листопада 2017

Віддай свій голос за вчинок, гідний поваги!

Віддай свій голос за вчинок, гідний поваги!

Лютий 2017 року став знаковим для мешканців нашого міста. 3-го лютого сталася подія, яка ще раз підтвердила, що серед нас живуть справжні герої.
Нагадаємо, що мова йде про вчинок, який сколихнув ціле місто. Артем Кабачов разом зі своїм товаришем Ігорем Харитоновим прийшли на допомогу 9-річній дівчинці, яка провалилася під лід. Побачивши потопаючу дитину, Артем, ні секунди не роздумуючи, кинувся до місця події і за допомогою підручних засобів витяг з води дитину. У цей момент він зовсім не думав про те, що не вміє плавати.
Артем навчається на 3-му курсі Кам'янського вищого професійного училища за спеціальністю «Електрогазозварник». Енергійний і доброзичливий він готовий завжди прийти на допомогу іншим. З цікавістю опановує майбутню професією, бере активну участь в конкурсах професійної майстерності, є головою учнівського самоврядування, займає активну лідерську позицію в учнівському колективі, користується авторитетом у педагогів.
За рішенням учнівського та педагогічного колективів училища кандидатура Артема Кабачова висунута на премію Дніпропетровської обласної ради «За досягнення в різних сферах суспільного життя» в категорії «За героїчні вчинки, самовідданість при виконанні громадянського обов'язку».
Просимо всіх жителів нашого міста підтримати земляка і віддати свій голос на підтримку Артема за вчинок, гідний поваги!
Проголосувати за Артема Кабачова ви зможете на сайті Дніпропетровської обласної ради: oblrada.dp.gov.ua (головна сторінка сайту, посилання «Премія Дніпропетровської обласної ради», категорія «За героїчні вчинки, самовідданість при виконанні громадського обов'язку, внесок у зміцнення державності ») або в соцмережі facebook в групі «Молодіжний центр Дніпропетровщини»: www.facebook.com/yc.dp.ua

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 10 листопада 2017

8.11.2017 відбулися заходи з української мови:


Олімпіада ІІ курс І місце Копиленко Рада Василівна ІПЗ-16/9
Конкурс ім.Петра Яцика І курс І місце Сердюк Анастасія Євгеніївна Ф-17/9
Конкурс ім.Петра Яцика IІ курс І місце Лисьонкова Юлія Вікторівна Ф-16/9


Вітаємо наші таланти!!!
Бажаємо перемогти на регіоні!

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 25 вересня 2017

13 вересня весь світ відзначає День Програміста. Наш коледж також приєднався до святкування, адже професія програміста одна з найпопулярних та найприбуткових у сучасному світі.

Студенти першого курсу груп ІПЗ-17-9д та ОКС-17-9д, які тільки починають свій шлях у країну інформаційних технологій, разом із викладачами Паливодою М. М. та Бізюльовою Ю. В. розгадували тематичні кросворди, загадки та ребуси.

Студенти другого курсу групи ІПЗ-16-9д разом із викладачем Ішалєєвою О. С. познайомили присутніх з творчим шляхом нобелівського лауреата, винахідника інтегральних схем Джека Кілбі.

Свято пройшло позитивно, пізнавально та сприяло розвитку креативної творчої особистості майбутніх спеціалістів.

 

Святкування Дня Програміста Святкування Дня Програміста

 

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 25 вересня 2017

Розпочинають роботу групи підготовки до вступу
для учнів 9-х та 11-х класів, випускників ПТУ

з української мови, математики, хімії

Термін навчання: 21.10.2017 - 21.04.2018
щосуботи з 9.00 до 13.00
Запис на курси - щоденно з 8.00 до 16.00 в к.221, 122
Тел. 063 244 32 78, 067 3352050
Вартість навчання - 550 грн.

Абітурієнтам мати при собі наступні документи:
- копію свідоцтва про народження;
- 2 зошити;
- паспорт одного із батьків (для оформлення договору про навчання).

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 21 вересня 2017

20 вересня відбулися вибори ректора ДДТУ
Результати виборів згідно протоколу Дільничної виборчої комісії Технологічного коледжу:


Вибори ректора ДДТУ

 

Вибори ректора ДДТУ Вибори ректора ДДТУ

 

Вибори ректора ДДТУ Вибори ректора ДДТУ

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 11 вересня 2017

07.09.2017 відбулися вибори Представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора Дніпровського державного технічного університету.


Згідно з рішенням Організаційного комітету по проведенню виборів квота для обрання Представників від нашого коледжу - 14 осіб.


Результати підрахунку голосів по обранню виборних Представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора Дніпровського державного технічного університету:


Прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності) кандидата Посада кандидата ЗА
1 Бєляєва Олександра Русланівна  ВН-14-9-д 307
2 Дзюба Анастасія Романівна БС-15-9-д 245
3 Громовой Анатолій Артурович ПЗ-15-9-д 241
4 Гноєвий Андрій Сергійович БС-14-9-д 236
5 Зєнова Єлизавета Сергіївна ВФ-15-9-д 226
6 Волков Ігор Михайлович  Е-17-КР-д 206
7 Гвоздик Артур Халільович  
Б-17-9-д 206
8 Кравченко Марія Вадимівна ХТ-16-9-д 205
9 Кісєльов Віталій Михайлович ЕТ-14-9-д 200
10 Левенець Вадим Володимирович АТ-16-КР-д 200
11 Василець Артем Владиславович Е-17-9-д 197
12 Кіріянова Віолетта Андріївна ХТ-17-9-д 197
13 Марченко Дарія Анатоліївна Ф-16-9-д  193
14 Ісаков Антон Валерійович АТ-17-КР-д 192

 

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 11 вересня 2017

13.09.2017 о 14.00
у приміщенні актової зали відбудеться зустріч з кандидатом на посаду ректора Дніпровського державного технічного університету доктором технічних наук, професором Коробочкою Олександром Миколайовичем


Ознайомитись з ВИБОРЧОЮ ПРОГРАМОЮ кандидата на посаду ректора Дніпровського державного технічного університету доктора технічних наук, професора Коробочки Олександра Миколайовича можна на сайті ДДТУ 

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 5 вересня 2017

07.09.2017р. з 10.00 до 15.00 відбудеться таємне голосування, на якому будуть обрани Представники від студентів та учнів коледжу на виборах ректора ДДТУ.
Квота від коледжу - 14 Представників.
Кожен студент чи учень коледжу має право проголосувати не більш як за 14 кандидатів у Представники.
З 10.00 до 15.00 чергові на виборах будуть запрошувати групи на голосування.

АвторАвтор: адміністратор | ДатаДата: 5 вересня 2017

04.09.2017р. відбулася студентська та учнівська конференція коледжу, на якій відкритим голосуванням були обрані кандидати у Представники на вибори ректора ДДТУ.

Список кандидатів у Представники від студентів та учнів коледжу на вибори ректора ДДТУ

 

ПІБ

Група

1.

Гвоздик Артур Халімович

Б-17/9

2.

Зєнова Єлизавета Сергіївна

ВФ-15/9

3.

Бєляєва Олександра Русланівна

ВН-14/9

4.

Кісєльов Віталій Миколайович

ЕТ-14/9

5.

Левенець Вадим Володимирович

АТ(кр)-16

6.

Волков Ігор Михайлович

Е(кр)-16
Е(кр)-17

7.

Гноєвий Андрій Сергійович

Б-14/9

8.

Гурман Олександр Олександрович

ФБС,

МД(кр)-17

9.

Кірілова Віолета Андріївна

ХТ-17/9

10.

Боронило Олександр Віталійович

ФБС, МД(кр)-16

11.

Марченко Дарія Анатоліївна

Ф-16/9

12.

Кравченко Марія Вадимівна

ХТ-16/9

13.

Громовой Анатолій Артурович

ПЗ-15/9

14.

Тилик Ярослав Олександрович

ІПЗ-16/9

15.

Некрасова Ганна Сергіївна

ВФ-14/9

16.

Щербанюк Михайло Олександрович

ЕТ-15/9

17.

Таран Ілля Віталійович

Е-16/9

18.

Шматко Захар Дмитрович

ПЗ-14/9

19.

Михайлова Євгенія Вадимівна

ГМ(кр)-16 ,

ГМ(кр)-17

20.

Шляєва Єлизавета Михайлівна

ВН-15/9

21.

Ісаков Антон Валерійович

АТ(кр)-17

22.

Станіславський Роман Олегович

ІПЗ-17/9

23.

Василець Артем Владиславович

ЕТ-17/9

24.

Полієвець Валерій Сергійович

ЕМ-16/9

25.

Яшна Лілія Миколаївна

ОКС-16/9

26.

Цубера Лев Сергійович

ЕМ-15/9

27.

Довнер Єгор Валерійович

ЕМ-17/9

28.

Лобанова Яна Олександрівна

ОБС-15/9

29.

Матвійчук Дарина Олегівна

ОКС-17/9

30.

Стрижак Юлія Юріївна

Ф-17/9

31.

Погребняк Іван Миколайович

Б(кр)-16, Б(кр)-17

32.

Дзюба Анастасія Романівна

Б-15/9

33.

Петренко Семен Вікторович

Б-16/9