Розділи

Сайт МОНУ

Авторизація

ІНФОРМАЦІЯ АБІТУРІЄНТУ

ІНФОРМАЦІЯ СТУДЕНТУ

ІНФОРМАЦІЯ ВИПУСКНИКУ

ТК ДДТУ » Циклова комісія хімічних технологій

Циклова комісія хімічних технологій

Чи можно уявити життя сучасної людини без хімічної промисловості? Звичайно ні. Отже на сьогодні хімічна промисловість є однією з основних галузей господарства країни, якій потрібні грамотні кваліфіковані фахівці з великим творчим потенціалом.
Так є зараз, так було багато років тому, коли у 1961 році на базі Московського хіміко-технологічного технікуму і Українського заочного індустріального технікуму був створений заочний хіміко-технологічний технікум (нині Дніпродзержинський технологічний коледж ДДТУ), головною метою якого була підготовка фахівців для виробництв хімічної промисловості колишнього СРСР. 
Першими випускниками технікуму були фахівці за спеціальностями: «Технологія неорганічних речовин», «Технологія коксохімічних виробництв» та «технологія силікатних матеріалів». С часом, за хімічним напрямом, були відкрити нові спеціальності. У 1969 році – «Виробництво органічних речовин», а в 2003 році – «Виробництво фармацевтичних препаратів».
Сьогодні ми, циклова комісія «Хімічних технологій».

 


Наша циклова комісія об'єднує однодумців, яки мають не тільки високу професійну підготовку, але й великий творчий потенціал, якій з великою радістю передаємо нашим студентам. Щоб зробити навчання цікавим і корисним, окрім теоретичної підготовки в стінах коледжу ми пропонуємо студентам практичне навчання на діючих хімічних та фармацевтичних виробництвах, а також заняття дослідницькою роботою в галузі хімії та екології. Наші студенти приймають участь в міських та регіональних олімпіадах з хімії та екології, де неодноразово займали призові місця. В розпорядженні студентів сучасні навчальні кабінети та хімічні лабораторії, якісна методична база, яка створена з урахуванням тривалого педагогічного досвіду. Все це дозволяє повністю розкритися професійним та творчим здібностям наших вихованців, та підготувати їх до майбутніх професійних перемог.Кабінет хімічної технології неорганічних речовин

 Лабораторія аналітичної хімії